/ / Färglitografi
nr 235 7215
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi , Sven X:et Erixson, sign ej numrerad, 49x42
Utrop:
800 kr
Såld:
550 kr
måndag 28 april 2003
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson